Warsaw,
14
grudnia
2016
|
12:00
Europe/Amsterdam

AJS PARTS NOWYM NAJEMCĄ HILLWOOD OŻARÓW II

Dystrybutor części samochodowych firma AJS Parts przeniesie się do parku magazynowego Hillwood Ożarów II, należącego do Hillwood Polska konsolidując swoje magazyny w jednym miejscu. W transakcji pośredniczyła agencja doradcza CBRE. Dzięki przeprowadzonej transakcji budynek w Parku Magazynowym Hillwood Ożarów II jest obecnie w pełni wynajęty.

Już w czerwcu 2017 r. AJS Parts zagospodaruje swoją działalność na powierzchni 4000 mkw oraz 670 mkw powierzchni biurowej. W procesie negocjacji umowy najmu pomiędzy AJS a Hillwood pośredniczyła firma CBRE.

Cieszymy się, że oferta Hillwood spełniła oczekiwania AJS Parts, zapewniając tym samym dogodną lokalizację oraz powierzchnię dopasowaną idealnie do wymagań klienta.
Beata Hryniewska, Business Development Director, Hillwood Polska
Katarzyna Żbikowska, Leasing Manager w dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, CBRE
Przy wyborze lokalizacji ważnym aspektem dla Najemcy była bliska odległość komunikacji miejskiej od obiektu ze względu na dużą ilość pracowników dojeżdżających do pracy. Najemca zdecydował o wyborze nowej powierzchni w Parku Magazynowym Hillwood Ożarów II nie tylko ze względu na lokalizację ale także ze względu na jakość wykonania budynku oraz reprezentacyjny wygląd biura.
Katarzyna Żbikowska, Leasing Manager w dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, CBRE
Transakcja wynajmu nowej powierzchni przebiegła szybko i sprawnie, za co jesteśmy wdzięczni wszystkim zaangażowanym stronom. 
Jerzy Józefiak, Prezes AJS Parts