Warsaw,
16
maja
2017
|
13:00
Europe/Amsterdam

AWANSE W DZIALE WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWYCH CBRE

CBRE ma przyjemność poinformować o awansach na stanowiska Zastępcy Dyrektora (Associate Director) pracowników w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych CBRE w Polsce.

Anna Trębicka awansowała na stanowisko Zastępcy Dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych. Z CBRE Anna jest związana od 2004 roku. W tym czasie zdobyła bogate doświadczenie w świadczeniu usług doradczych w wynajmie powierzchni biurowej i wyspecjalizowała się w roli reprezentanta najemcy. Anna odpowiedzialna jest za transakcje realizowane na obszarach Polski centralnej, a w szczególności Poznania i Łodzi.

Paweł Dobrowolski awansował na stanowisko Zastępcy Dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych. Jego rola polega na doradzaniu Najemcom w procesach budowy strategii dotyczącej ich zasobów powierzchni biurowej oraz reprezentowaniu ich interesów w prowadzonych transakcjach najmu. Paweł posiada wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Podczas swojej kariery współpracował z wiodącymi globalnymi markami, takimi jak m.in. Allianz, AVON, Booking.com, DLA Piper, Euler Hermes, Groupon, Mettler-Toledo, Kompania Piwowarska, SHARP, Wolters Kluwer, Vistra, PwC, General Electric i Tetra Pak.