Warsaw,
16
maja
2016
|
14:00
Europe/Amsterdam

CBRE AGENTEM WYŁĄCZNYM BUDYNKU POLNA CORNER

Dział Powierzchni Biurowych CBRE został wybrany agentem wyłącznym projektu komercyjnego firmy Ceraco. W ramach umowy agencja doradcza zajmie się komercjalizacją budynków biurowo-usługowych zlokalizowanych w Warszawie na rogu ulicy Polnej 40 i Waryńskiego o łącznej powierzchni najmu ok. 7 000 mkw.

Radosław Pawlak, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE
Projekt Polna Corner to wyjątkowa inwestycja, na którą składają się trzy budynki. Każdy z nich spełnia inną funkcję, tworząc razem nowoczesny kompleks usługowo-biurowo- mieszkaniowy. Nowoczesna powierzchnia w sąsiedztwie gruntownie zmodernizowanej kamienicy to bezprecedensowe połączenie historii z zastosowaniem wysoko zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Jak wynika z najnowszych raportów rynkowych, centrum miasta wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najemców. Blisko 40% całkowitej powierzchni w 1Q 2016 roku zostało wynajętych w centralnej lokalizacji. W mojej opinii proces komercjalizacji przebiegnie na najwyższym poziomie, dzięki wspólnie wypracowanej strategii.
Radosław Pawlak, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE
Zakończenie budowy jest planowane na 3 kwartał 2017 roku. Zapewniamy przyjazny i kameralny charakter nieruchomości oraz przede wszystkim lokalizację bezpośrednio przy stacji metra Politechnika. Do inwestycji zrealizowanych przez nas w Warszawie należą Ursynów Business Park – kompleks biurowy przy ul. Puławskiej 303 oraz odrestaurowana zabytkowa kamienica w samym centrum przy ul. Chmielnej 1/3 z narożnikiem ul. Nowy Świat 29.
Joanna Klocek, Dyrektor Generalny Ceraco

Polna Corner to kompleks trzech butikowych nieruchomości zlokalizowany w centrum Warszawy. Oferuje on 5 400 mkw. powierzchni biurowej klasy A w nowym budynku i 1 200 mkw. w odrestaurowanej kamienicy. Ponadto około 500 mkw. powierzchni usługowej i gastronomicznej usytuowanej jest na parterze. Dzięki lokalizacji najemcy mają możliwość korzystania z rozmaitych udogodnień, znajdujących się w okolicy.