Warsaw,
31
lipca
2018
|
09:00
Europe/Amsterdam

CBRE Corporate Outsourcing rośnie w siłę i zmienia swój adres

CBRE Corporate Outsourcing, który jest częścią firmy doradczej CBRE, przenosi swoją siedzibę. Nowe biuro o powierzchni 7,5 tys. mkw., zlokalizowane na warszawskim Służewcu, zostało stworzone w oparciu o ideę wellness, czyli dbania o dobre samopoczucie pracowników. CBRE było wyłącznym doradcą w procesie przeniesienia biura – od negocjacji warunków z właścicielem budynku, czyli Artico, po rekomendacje dotyczące aranżacji wnętrza.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki, przyszedł czas na zmiany, między innymi związane z siedzibą. Potrzebowaliśmy więcej przestrzeni, która w jeszcze większym stopniu zapewni komfort i dobre samopoczucie naszym pracownikom. A tylko w ostatnim roku zwiększyliśmy zatrudnienie o 20%. Podjęliśmy też zobowiązanie, zgodnie z którym, nasze nowe biuro ma być postrzegane nie tylko jako miejsce pracy, ale także narzędzie wzmacniania wizerunku CBRE jako atrakcyjnego i odpowiedzialnego pracodawcy. Dlatego postawiliśmy na rozwiązania zgodne z zasadami ergonomii i wellness, czyli dobrego samopoczucia pracowników w miejscu pracy
Barbara Huss-Kaniewska, Dyrektor Zarządzający CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

Nowa siedziba firmy znajduje się przy ul. Domaniewskiej 30 w Warszawie. Biurowiec należy do Artico, który oddał do wyłącznej dyspozycji CBRE Corporate Outsourcing aż 7 kondygnacji o łącznej powierzchni 7,5 tys. mkw. W nowym biurowcu będzie pracowało ponad 900 pracowników.

Biurowiec na warszawskim Służewcu został „uszyty” na miarę potrzeb pracowników. Wypełniona zielenią przestrzeń zaprojektowana została tak, aby być przyjazną i komfortową: oprócz  przeznaczonych dla celów biznesowych sal konferencyjnych, w biurowcu znalazły się również pokój kreatywny, pokój gier, pokój relaksu oraz przestronna strefa jadalniana. Dla celów szkoleniowych wydzielono specjalną strefę L&D Center, która może pomieścić aż 40 osób. Dodatkowo, na każdym z pięter znalazły się aneksy kuchenne.

Budynek jest też zaawansowany technologicznie – nowoczesne ekrany Cisco Spark w L&D Center, system Crestron ułatwiający prezentacje w salach konferencyjnych oraz rozmieszczone w całym biurze ekrany multimedialne ułatwiające komunikację wewnętrzną i wizualną.

W kilkuetapowe przeniesienie siedziby spółki CBRE Corporate Outsourcing zaangażowana była firma doradcza CBRE, która wspierała proces w pełnym jego zakresie: od konsultacji procesu budowy, poprzez przeprowadzenia transakcji z właścicielem budynku, aż po aranżację wnętrz i zarządzanie zmianą w organizacji.