26
lutego
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE DORADZA KINGSPAN PRZY KOMERCJALIZACJI OBIEKTU

CBRE DORADZA KINGSPAN PRZY KOMERCJALIZACJI OBIEKTU PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWEGO W RAWIE MAZOWIECKIEJ


Warszawa, 26 lutego 2014 – CBRE, największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości, informuje, że działa jako wyłączny agent odpowiedzialny za komercjalizację bądź sprzedaż nieruchomości produkcyjno – magazynowej zlokalizowanej w Rawie Mazowieckiej.

Obiekt, którego właścicielem jest firma Kingspan, oferuje ok. 18 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowo – produkcyjnej. Teren o powierzchni ok. 12 hektarów stwarza możliwości dalszej rozbudowy dla przyszłych najemców bądź nabywcy nieruchomości. Dodatkowym atutem obiektu jest jego lokalizacja w samym sercu Polski, z dobrym dostępem do głównych dróg krajowych A1 i A2, bezpośrednio przy trasie S8, w odległości ok. 60 km od Łodzi.

W dniu 25 lutego b.r. odbyło się spotkanie „Drzwi Otwarte”, na którym goście zapoznali się z możliwościami, jakie oferuje nieruchomość. W spotkaniu udział wzięli m.in. Pan Eugeniusz Góraj - Burmistrz Rawy Mazowieckiej, przedstawiciele lokalnej prasy, przedstawiciele agencji lokalnych oraz międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości, Pan Paweł Gusta z firmy Kingspan oraz eksperci z CBRE.

Dla projektu została stworzona strona internetowa, dająca możliwość zapoznania się z obiektem:

www.cbreindustrial-kingspan.com
www.cbreindustrial-kingspan.com