Warsaw,
21
maja
2018
|
10:00
Europe/Amsterdam

CBRE na nowo skomercjalizuje Ptak Outlet

Agencja doradcza CBRE przejmuje leasing i będzie odpowiadała za rekomercjalizację Ptak Outlet, największego w Polsce i jedynego w Europie Środkowej centrum outletowego o charakterze międzynarodowym. Inwestycja, zlokalizowana w Rzgowie pod Łodzią, oferuje ponad 19 tys. mkw. powierzchni najmu.

Ptak Outlet stanowi część Ptak Fashion City, największego w Europie kompleksu handlowego łączącego sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży. Każdego roku odwiedza to miejsce ponad 7 mln klientów z całego świata.

Na Ptak Outlet składa się 19 tys. mkw. powierzchni najmu, food court oraz parking na ponad tysiąc samochodów. Na terenie centrum outletowego znajdują się sklepy ponad 100 światowych marek - m. in.: Douglas Outlet (jedyny w Polsce), Guess, Calvin Klein, Lacoste, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans London, U. S. Polo Assn. Budynek Ptak Outlet nawiązuje wyglądem do architektury XIX-wiecznej Łodzi.

Atutem Ptak Outlet jest lokalizacja w samym centrum Polski. Rzgów znajduje się zaledwie 10 minut drogi od centrum Łodzi i lotniska oraz 50 minut od międzynarodowego lotniska w Warszawie. Jest to jedyny tego typu obiekt w promieniu 130 km, tuż przy węźle komunikacyjnym drogi A1 z drogą ekspresową S8.

 

 

Ptak Outlet jest przykładem inwestycji wyjątkowej i unikalnej. To jedyny tego typu obiekt w Polsce, który łączy tradycję z nowoczesnością i ergonomią. Centrum odzieżowe przyciąga najemców z całego świata dzięki komplementarnej ofercie zlokalizowanej na wysokiej jakości powierzchni, dopasowanej do potrzeb konkretnych marek
Kacper Łycyniak, Senior Property Negotiator, CBRE.