04
marca
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE FIRMĄ DORADCZĄ ...

CBRE NAJLEPSZĄ NA ŚWIECIE FIRMĄ DORADCZĄ I INWESTYCYJNĄ Z SEKTORA NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH WEDŁUG MAGAZYNU FORTUNE

CBRE czwarty rok z rzędu wyróżniona w rankingu FORTUNE “Most Admired Companies”

Los Angeles / Warszawa, 4 marca 2014 – CBRE została uznana za najlepszą na świecie firmę doradczą i inwestycyjną z sektora nieruchomości komercyjnych czwarty rok z rzędu w rankingu magazynu Fortune „Most Admired Companies 2014”.

Program Fortune “Most Admired”, jeden z najbardziej prestiżowych rankingów zaufania do korporacji, ocenia firmy według szeregu atrybutów związanych z ich działalnością korporacyjną. CBRE poprawiła swój wynik w tym rankingu o jedną pozycję wyżej, plasując się na 2 miejscu pośród wszystkich firm nieruchomościowych (nie tylko doradczych).
Zajmując najwyższą pozycję wśród firm doradczych z sektora nieruchomości komercyjnych, CBRE została oceniona szczególnie wysoko w kategoriach jakości usług, zarządzanie zasobami ludzkimi, innowacyjności, jakości zarządzania oraz globalnej konkurencyjności.

„CBRE koncentruje się na podwyższaniu jakości usług świadczonych klientom na całym świecie oraz osiąganiu doskonałości we wszystkich aspektach działalności firmy. Wyróżnienie w prestiżowym rankingu Fortune jest potwierdzeniem naszego nieustannego rozwoju.”- powiedział Bob Sulentic, Prezes i CEO CBRE.

Magazyn Fortune przeprowadził badania i analizy 692 firm, wyłonionych z bazy zawierającej 1400 korporacji z 30 krajów.