30
stycznia
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

CBRE REKOMERCJALIZUJE GALERIĘ KAZIMIERZ W KRAKOWIE

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe o powierzchni 38 300 m kw., położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podgórskiej w Krakowie.

Warszawa, 30 stycznia 2014 – CBRE, wiodąca na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości, informuje, że została wybrana na wyłącznego agenta odpowiedzialnego za rekomercjalizację Galerii Kazimierz w Krakowie.

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe o powierzchni 38 300 m kw., położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podgórskiej w Krakowie. Centrum oferuje 140 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, liczne punkty usługowe i gastronomiczne oraz multipleks Cinema City z 10 salami kinowymi. Głównymi najemcami są m.in. Alma, Empik, Zara, H&M, Reserved, Pure i wiele innych. Właścicielem Galerii Kazimierz jest firma Invesco Real Estate.

Zespół CBRE, odpowiedzialny za wynajem powierzchni handlowych, przygotował strategię współpracy z najemcami, w ramach której będzie pracował nad uatrakcyjnieniem oferty centrum. Celem tego procesu jest zwiększenie odwiedzalności Galerii Kazimierz oraz wzrost poziomu lojalności i satysfakcji klientów.

„Zmiany te będą się odbywały w ścisłej korelacji z renowacją Galerii Kazimierz oraz wprowadzaniem zmian i ulepszeń. Firma CBRE będzie realizowała rekomercjalizację przy współpracy z lokalnym zespołem Invesco Real Estate. Jesteśmy dumni z powierzanego nam zaufania i z olbrzymią energią i zapałem przystępujemy do pracy nad tym wyzwaniem.” – powiedziała Beata Kokeli, Senior Dyrektor działu powierzchni handlowych w CBRE.