19
marca
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

CLARE SHEILS AWANSOWAŁA NA DYREKTORA DZIAŁU WYCEN

CLARE SHEILS AWANSOWAŁA NA DYREKTORA DZIAŁU WYCEN W CBRE NA REGION CEE

Warszawa, 19 marca 2014 – Z dniem 1 marca b.r., CBRE awansowała Clare Sheils na stanowisko Dyrektora działu wycen na region Europy Środkowej i Wschodniej (CEE). Clare Sheils poprzednio była Dyrektorem działu wycen w Czechach.

Clare Sheils będzie kontynuowała pracę jako Dyrektor działu wycen w Czechach, a w swojej nowej międzynarodowej roli, będzie również koordynowała pracę Zespołów CBRE w regionie CEE, w tym w Polsce, Austrii, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii i Rosji, a także w biurach zrzeszonych z CBRE w Bułgarii, Chorwacji, Serbii i na Ukrainie. Clare Sheils zastąpi na tym stanowisku Grahama MacMillana, który wraca do Wielkiej Brytanii, gdzie będzie kontynuował pracę jako Starszy Dyrektor w międzynarodowym dziale wycen w CBRE.

Andreas Ridder, Prezes CBRE w regionie CEE, powiedział:

„Clare miała duży wkład w rozwój działu wycen w Czechach i na Słowacji od czasu, kiedy dołączyła do CBRE prawie rok temu i jestem bardzo zadowolony, że przyjęła nową rolę w regionie. Clare zadba o to, aby klienci CBRE otrzymywali najwyższej jakości usługi wycen nieruchomości.”

Clare Sheils, Dyrektor działu wycen na region CEE, dodała”

„W CBRE wiemy jak ważna jest lokalna wiedza na temat rynku nieruchomości. Jesteśmy również zobowiązani do dostarczania globalnych standardów zarządzania procesami i dostępu do bazy danych. Łączymy te dwie platformy, aby upewniać się, że nasi Klienci są obsługiwani na najwyższym poziomie. Z przyjemnością będę koordynować pracę Zespołów w CEE i pomagać w rozwoju naszego biznesu.”