Warsaw,
10
kwietnia
2017
|
15:00
Europe/Amsterdam

EMPARK WITA NOWYCH NAJEMCÓW

Największy kompleks biurowy w Polsce – EMPARK Mokotów Business Park, zyskuje nowych najemców. Na ulokowanie jednego ze swoich biur na Mokotowie zdecydowali się: Getin Bank wynajmując blisko 1300 m kw., Wydawnictwo Rolnicze – blisko 500 m kw. oraz Polskie Wydawnictwo Gospodarcze – ponad 430 m kw. Za komercjalizację obiektu, jako wyłączny agent, odpowiada firma doradcza CBRE.

EMPARK Mokotów Business Park oferuje ponad 116 tys. m kw. powierzchni biurowej klasy A i B rozmieszczonej w dziewięciu budynkach. Kompleks zlokalizowany jest w sercu Mokotowa, najpopularniejszej dzielnicy biurowej w Warszawie. Właścicielem EMPARK-u jest austriacki inwestor IMMOFINANZ.

Radosław Pawlak, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE
EMPARK to chętnie wybierane przez najemców miejsce na rozwijanie swojego biznesu. Dzięki wysokim standardom, elastycznym warunkom najmu oraz bogatemu zapleczu usług oferowanych przez lokale handlowo – usługowe i licznym dodatkowym udogodnieniom dla najemców pozostaje w czołówce najbardziej atrakcyjnych powierzchni biurowych w tej lokalizacji. Warto podkreślić, że Mokotów zawsze będzie dobrym wyborem dla firm, które liczą na optymalizację kosztów bez konieczności rezygnowania z jakości wynajmowanych powierzchni, położonych w najbardziej rozpoznawalnym obszarze biznesowym Warszawy.

 
Radosław Pawlak, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE

Getin Bank jest marką bankowości detalicznej należącą do Getin Noble Bank S.A., drugiego największego banku z większościowym polskim kapitałem, którego oferta jest dostępna w ponad 450 oddziałach w całej Polsce.

Wydawnictwo Gospodarcze jest firmą komunikacji B2B, wydającą czasopisma biznesowe zajmujące wiodącą pozycję w swoich segmentach, organizowaniu badań rynkowych oraz konferencji w obrębie branży FMCG.

Polskie Wydawnictwo Rolnicze, działające na rynku od 1993 roku, jest największym wydawnictwem rolniczym w Polsce. Z rozbudowanym portfolio składającym się z 10 tytułów zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera wśród wydawców prasy rolniczej.