Warsaw,
12
października
2016
|
15:00
Europe/Amsterdam

FIRMA CBRE ODPOWIEDZIALNA ZA WYNAJEM NAJWIĘKSZEGOKOMPLEKSU BIUROWEGO W POLSCE

Firma doradcza CBRE zajmie się komercjalizacją powierzchni biurowych w największym kompleksie biurowym w Polsce – EMPARK Mokotów Business Park. Właścicielem kompleksu jest austriacki inwestor IMMOFINANZ. Obydwie firmy mają duże doświadczenie w zakresie realizacji wspólnych projektów dotyczących zarówno portfela biurowego jak i handlowego. Podpisana właśnie umowa dotycząca EMPARK-u stanowi tego kolejne potwierdzenie. 

EMPARK Mokotów Business Park to największy w Polsce kompleks budynków biurowych, oferuje on ponad 116 tys. m kw. powierzchni biurowej klasy A i B rozmieszczonej w dziewięciu budynkach. EMPARK zlokalizowany jest w sercu Mokotowa, najpopularniejszej dzielnicy biurowej w Warszawie.

Radosław Pawlak, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE
Mokotów należy do najbardziej rozpoznawalnych obszarów biznesowych Warszawy, to tu od początku istnienia rynku powierzchni komercyjnych rozwijał się sektor powierzchni biurowych w Polsce. Kompleks biurowy EMPARK to swoista wizytówka tej dzielnicy, doskonale znana przez polskie i międzynarodowe firmy. W ramach kompleksu swoją siedzibę posiada ponad 100 organizacji. Atrakcyjne warunki finansowe, dogodne ułożenia powierzchni biurowej, a także aktywne działania marketingowo komunikacyjne to główne cechy, które cenią najemcy. Na uwagę zasługuje również fakt, że EMPARK oferuje bardzo elastyczne warunki najmu, które dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i możliwości najemców.

 
Radosław Pawlak, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE
Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations, IMMOFINANZ Poland
Zdecydowaliśmy się na współpracę z CBRE w zakresie komercjalizacji EMPARK-u, mając na uwadze naszą zakończoną sukcesem współpracę przy podobnym projekcie dotyczącym wynajmu naszego budynku biurowego NIMBUS Office. Mocno wierzymy, że nowo zawarte partnerstwo przyniesie ponownie szereg korzyści każdej ze stron
Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations, IMMOFINANZ Poland

EMPARK Mokotów Business Park oferuje swoim najemcom szereg udogodnień: 2.600 miejsc parkingowych, wynajem sal konferencyjnych, bezpłatny dojazd dla pracowników do stacji metra Wilanowska,a także bogate zaplecze usług oferowanych przez lokale handlowo – usługowe.Dodatkowo, na placu pomiędzy budynkami biurowymi funkcjonuje specjalna strefa dla pracowników, która w zależności od pory roku służy jako specjalne miejsce wypoczynku. Jej stałym elementem są foodtrucki, które stanowią ciekawą alternatywę dla dostępnej oferty lunchowej. Co więcej, w okresie letnim strefa ta była miejscem projekcji w ramach inicjatywy kina letniego oraz służyła jako przestrzeń do kibicowania podczas EURO 2016.