Warsaw,
30
września
2016
|
11:00
Europe/Amsterdam

FIRMA CBRE WZMACNIA DZIAŁ RYNKÓW KAPITAŁOWYCH

Do firmy doradczej CBRE dołączył Wojciech Pisz, który objął stanowisko Dyrektora w dziale Rynków Kapitałowych. Wojciech będzie odpowiedzialny za wsparcie biznesowe działu, rozwój biznesu oraz działania operacyjne na prowadzonych transakcjach. Dział Rynków Kapitałowych CBRE doradza w najważniejszych transakcjach inwestycyjnych w Polsce takich jak: zakup centrum handlowego Stary Browar w Poznaniu, czy też sprzedaż dwóch centrów logistycznych należących do firmy Amazon we Wrocławiu i Poznaniu.

Wojciech Pisz posiada ponad 16 letnie doświadczenie w obszarze inwestycjiw sektorze nieruchomości komercyjnych. Przez wiele lat pracował dla polskichi międzynarodowych instytucji finansowych, w których był odpowiedzialny za współpracęz inwestorami w zakresie kredytów inwestycyjnych. W latach 2004 – 2013 pracował i następnie zarządzał działem Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield, na tym stanowisku odpowiadał za kompleksowe doradztwo klientom oraz rozwój biznesu. Ostatnio Wojciech zajmował stanowiska Dyrektora ds. Inwestycji w Nieruchomości i Zastępcy Dyrektora Biura Sektora Nieruchomościw TFI PZU SA. Do jego obowiązków należało realizowanie i opracowywanie strategii inwestycyjnej zarówno dla nowych akwizycji, jak
i sprzedaży posiadanych nieruchomości.

Wojciech Pisz ukończył studia podyplomowe w oparciu o program MBA w Szkole Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego, jest również absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczejw Krakowie. Od 2006 roku posiada Licencję Pośrednika Nieruchomości.