12
września
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

GENESYS NAJEMCĄ CROWN TOWER W WARSZAWIE

Warszawa, 12 września 2013 – CBRE, największa na świecie firma doradcza z sektora nieruchomości komercyjnych, informuje, że firma Genesys wynajęła 484 m kw. powierzchni biurowej w budynku Crown Tower w Warszawie. CBRE doradzała Najemcy w procesie negocjacji. Firma CBRE jest również odpowiedzialna za projekt i aranżację nowego biura Genesys.

Genesys to globalny lider w dziedzinie rozwiązań wspierających funkcjonowanie centrów obsługi klienta. Firma zatrudnia obecnie ok. 2 tys. pracowników w 80 krajach. Oprogramowanie Genesys obsługuje dziennie ponad 100 milionów interakcji w contact centrach i działach back office w ponad 3 tys. firm na całym świecie.

"Poszukiwania nowego biura w Warszawie to efekt ciągłego rozwoju Genesys jako samodzielnej firmy na całym świecie. Budynek Crown Tower spełnia nasze wymagania zarówno pod względem lokalizacji, jak również jakości powierzchni biurowej. Jesteśmy przekonani, że zapewni nam optymalne warunki pracy niezbędne do dalszego rozwoju w Polsce" - powiedział Marcin Spychała, Senior Account Executive w polskim oddziale Genesys.

Crown Tower, którego właścicielem jest Immofinanz, to nowoczesny biurowiec oferujący 8.500 m kw. powierzchni biurowej. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli, w niedalekiej odległości od nowopowstającej drugiej linii metra, z łatwym dostępem do transportu publicznego i drogi wylotowej do Poznania.
Miłosz Michalski, Starszy Negocjator w dziale powierzchni biurowych w CBRE, powiedział:
„Jesteśmy zadowoleni, że po udanej współpracy z Genesys w Bydgoszczy, nasz Klient po raz kolejny zaufał CBRE i powierzył nam negocjacje warunków najmu oraz zarządzanie procesem aranżacji nowego biura w Warszawie. Crown Tower to atrakcyjna lokalizacja dla wymagających i szybko rozwijających się firm, które poszukują nowoczesnej i efektywnej powierzchni biurowej.”
CBRE oferuje szeroki wachlarz usług dla najemców biurowych i klientów z sektora BPO/SCC/R&D, w tym doradztwo przy wynajmie i konsolidacji powierzchni biurowych, badania rynku, zarządzanie kosztami, zarządzanie projektami i finansami nieruchomości, aranżacji biura
i wiele innych.