Warsaw,
19
marca
2018
|
12:58
Europe/Amsterdam

HUBERT MAŃTURZYK DOŁĄCZYŁ DO DZIAŁU DEBT & STRUCTURED FINANCE W CBRE

Hubert Mańturzyk dołączył do międzynarodowej firmy doradczej CBRE na stanowisko Dyrektora Działu Debt & Structured Finance. Hubert będzie odpowiedzialny za rozwój linii usług dedykowanych deweloperom oraz inwestorom w zakresie pozyskiwania finansowania zewnętrznego niezbędnego do realizacji ich planów. Współpracując z międzynarodowymi i lokalnymi bankami, funduszami dłużnymi oraz podmiotami organizującymi emisje obligacji korporacyjnych, będzie pracował nad tworzeniem elastycznych i idealnie dopasowanych rozwiązań finansowych dla swoich klientów.

Hubert posiada ponad 17 letnie doświadczenie w pracy w bankowości, a w szczególności w finansowaniu nieruchomości komercyjnych oraz w finansowaniu korporacyjnym. Swoją karierę rozpoczął w 2000 roku w BRE Bank (obecnie mBank), gdzie współpracował z dużymi klientami korporacyjnymi. Następnie w 2002 roku dołączył do Nordea Bank, tam w Departamencie Skandynawskiej Bankowości Korporacyjnej rozwijał swoje doświadczenie w zakresie bankowości korporacyjnej oraz finansowania nieruchomości doradzając klientom inwestującym w Polsce, a pochodzącym z Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii. W 2007 roku Hubert objął stanowisko Senior Manager’a w Aareal Bank w Polsce. Przez ponad 10 lat był odpowiedzialny za strukturyzację transakcji oraz kredyty na nieruchomości komercyjne dla największych klientów międzynarodowych oraz polskich.

Bogate doświadczenie Huberta obejmuje finansowanie zakupu, budowy oraz refinansowanie różnych typów nieruchomości komercyjnych w szczególności biur, obiektów handlowych, magazynów oraz hoteli. Hubert również specjalizuje się w restrukturyzacji kredytów oraz pełnieniu roli agenta konsorcjum banków dla dużych i złożonych finansowań. W swojej dotychczasowej karierze Hubert był zaangażowany w wiele prestiżowych transakcji z największymi klientami na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz regionie CEE.

Hubert ukończył PWSBiA, prywatną uczelnię ekonomiczną w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość, gdzie zdobył tytuł magistra ekonomii. Następnie ukończył studia podyplomowe dla Analityków Bankowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest także członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors.