Warsaw,
29
maja
2017
|
12:54
Europe/Amsterdam

KLUCZEM DO SUKCESU JEST PRACOWNIK

CBRE DORADZA KLIENTOM W ZAKRESIE HR

CBRE poszerza ofertę usług doradczych świadczonych przez strukturę Advisory & Transaction Services, o zaawansowane rozwiązania HR, służące wzmocnieniu poziomu konkurencyjnościi bezpieczeństwa klientów w obszarze dostępu do zasobów ludzkich. Do grona ekspertów dołączył Jan Banasikowski, który objął funkcję Senior Consultant i będzie odpowiadał za usługi doradcze w zakresie HR dla klientów.

Jan Banasikowski posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze doradztwa Human Resources, które zdobywał w jednej z największych firm sektora usług HR – Work Service S.A., to największa firma sektora usług HR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W swojej pracy Jan odpowiadał m.in. za doradztwo i opiekę nad strategicznymi klientami oraz działania typu business development. Posiada doświadczenie w realizacji projektów z zakresu, m.in. optymalizacji kosztów HR i outsourcingu personalnego, wsparcia eksperckiego dla środowisk inwestorów zagranicznych, efektywnych form rekrutacji oraz wzmacniania wizerunku firm jako atrakcyjnych pracodawców.

Łukasz  Kałędkiewicz, Senior Director, Advisory & Transaction Services, CBRE
Odpowiednio wyspecjalizowana kadra pracowników jest jednym z kluczowych aspektów, stanowiących o przewadze konkurencyjnej danej firmy i zarazem jednym z głównych wyzwań sygnalizowanych przez naszych klientów. Dynamicznie rozwijający się rynek pracownika oraz rosnące wymagania i trudności ze znalezieniem wykfalifikowanych ekspertów powodują, że organizacje potrzebują większego wsparcia w tym zakresie. Doradztwo HR pomaga w wybraniu najlepszej lokalizacji do biznesu tak, żeby zagwarantować dostęp do poszukiwanych kandydatów. Zaproszenie Jana do naszego zespołu Advisory & Transaction Services CBRE jest odpowiedzą na rosnące potrzeby klientów w tym zakresie oraz kolejnym krokiem w rozwoju procesu doradztwa stanowiącym uzupełnienie świadczonych do tej pory usług jak pomoc przy budowie środowiska pracy, czy zarządzanie zmianą.
Łukasz Kałędkiewicz, Senior Director, Advisory & Transaction Services, CBRE