Warsaw,
23
marca
2016
|
09:38
Europe/Amsterdam

MARTES SPORT W WARS SAWA JUNIOR

Martes Sport producent i importer odzieży sportowej otworzy swój sklep w Wars Sawa Junior. Przestrzeń sklepu zostanie zaaranżowana na ponad2500 mkw.i mieścić będzie się na II piętrze budynku. Dział Powierzchni Handlowych firmy CBRE doradzał najemcy przy procesie negocjacji powierzchni.

Beata Kokeli, Senior Director, Dział Powierzchni Handlowych, CBRE
Domy Towarowe Wars Sawa Junior są jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów na zakupowej mapie warszawiaków. Decyzja Martes Sport o otworzeniu sklepu idealnie uzupełni ofertę centrum. Koncept marki wpisuje się w obowiązujące trendy związane ze zdrowym stylem życia. Polacy coraz częściej wybierają aktywny sposób spędzania czasu, a akcesoria i ubrania sportowe to już nie tylko produkty przeznaczone na trening, ale również istotny element stylu życia.
Beata Kokeli, Senior Director, Dział Powierzchni Handlowych, CBRE
W 2016 roku zakładamy otworzyć, nie mniej niż 50 regularnych sklepów Martes Sport, tym samym osiągając w IV kwartale 2016 roku liczbę 200 sklepów. 
Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport.

Domy Towarowe Wars Sawa Junior to to jedno z wiodących warszawskich centrów handlowych, zlokalizowane przy ulicy Marszałkowskiej. Wars Sawa Junior są typowym centrum handlu śródmiejskiego, ze sklepami flagowymi światowych marek takich jak: C&A, H&M, ZARA, TK Maxx. Do każdego ze sklepów prowadzą oddzielne wejścia wzdłuż ulicy Marszałkowskiej oraz od strony Pasażu Wiecha.

Właścicielem centrum jest fundusz CBRE Global Investors.

Martes Spport

Martes Sport sp. z o.o. działa od 1997 roku. Jest właścicielem sklepów z odzieżą, obuwiem oraz akcesoriami sportowymi. Od 2005 roku otwiera salony o powierzchni 300-1200 mkw. Firma jest dystrybutorem i producentem takich marek jak: Hi-Tec, Arena, Iguana, Magnum, Colmar, Martes, AquaWave, Cool Slide, Bejo, Elbrus, Ice Peak, Russel Athletic, IQ. Jest też dystrybutorem na Polskę, Czechy i Słowację akcesoriów firmy Nike. Spółka w 2015 roku otworzyła 54 sklepy, z czego 49 regularnych sklepów Martes Sport, o łącznej powierzchni 24,600 mkw. Na koniec 2015 roku, spółka posiadała 153 sklepy Martes Sport, 12 sklepów Hi-tec oraz 6 sklepów Elbrus.