02
czerwca
2014
|
00:00
Europe/Amsterdam

MIKE ATWELL Z CBRE PODEJMIE OGROMNE WYZWANIE SPORTOWE...

MIKE ATWELL Z CBRE PODEJMIE OGROMNE WYZWANIE SPORTOWE,
BY WESPRZEĆ POTRZEBUJĄCE DZIECI

Mike Atwell weźmie udział w triatlonie The Enduroman Arch to Arc 2014

Warszawa, 2 czerwca 2014 – CBRE ma przyjemność poinformować, że Mike Atwell, Starszy Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią, weźmie udział w triatlonie The Enduroman Arch to Arc 2014.

Zespół „The Wacky Racers”, w skład którego wchodzą Mike, jego żona Tania oraz czwórka ich przyjaciół z Dubaju i Australii, przebiegnie 140 km w trwającej nieprzerwanie sztafecie prowadzącej z londyńskiego Marble Arch do Dover na południowym wybrzeżu Anglii, następnie przepłyną 34 km przez kanał łączący Wielką Brytanię i Francję, po czym przejadą na rowerach 291 km z Calais do Paryża i zakończą wyścig pod Łukiem Triumfalnym. Organizatorzy przewidują, że pokonanie tej trasy zajmie uczestnikom około 36 godzin.

Poprzez swoje uczestnictwo Mike i jego zespół pragną zebrać 10.000 GBP, które zasilą konto organizacji Sunrise Children’s Association z Nepalu. Celem SCAI jest stworzenie namiastki domu i zapewnienie przyjaznego środowiska dzieciom skrzywdzonym przez los. Pracownicy SCAI wspierają dzieci poprzez edukację, pomagają w odnalezieniu rodzin dzieciom porwanym przez handlarzy ludźmi, starają się stworzyć dom sierotom z okolic Katmandu.

Więcej informacji na temat działalności Sunrise Children’s Association można znaleźć na stronie www.scai.org.au
Konto organizacji można zasilić poprzez stronę www.givenow.com.au/sunrisechildrensassociation
Należy kliknąć na ‘give a one off donation’ a potem podążać za wskazówkami. W tytule należy dopisać ‘The Arch to Arc 2014’ oraz zaznaczyć w ‘powiadomieniach’ adres mike.atwell@cbre.com.

Szczegółowe informacje dotyczące samego wyścigu znajdziecie na stronie http://www.enduroman.com/#/arch-to-arc-events/4583446845