Warsaw,
12
grudnia
2016
|
11:48
Europe/Amsterdam

NIMBUS OFFICE W PEŁNI SKOMERCJALIZOWANY

Firma CBRE odpowiedzialna za proces komercjalizacji budynku Nimbus Office, należącego do portfela IMMOFINANZ, podpisała umowę najmu na ostatnią dostępną powierzchnię biurową w inwestycji. Tym samym budynek, o powierzchni ponad 19 000 mkw. został całkowicie wynajęty. Po zakończeniu tego projektu, zakres współpracy w sektorze biurowym pomiędzy austriackim inwestorem oraz agencją doradztwa nieruchomości skupia się aktualnie na wynajmie największego kompleksu biurowego w Polsce – EMPARK Mokotów Business Park.

Projekt biurowy Nimbus Office to jedna z ciekawszych inwestycji na stołecznym rynku biurowym, która charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz szerokim zastosowaniem technologii. Cechą charakterystyczną biurowca są specjalnie zaprojektowane tarasy z roślinnością, które są dostępne dla najemców z co drugiej kondygnacji. Wśród firm, które wybrały na swoje biuro powierzchnię w Nimbus Office znajdują się największe organizacje z sektora ubezpieczeń oraz zarządzania kapitałem ludzkim.

Mariusz Gawarecki, Senior Property Negotiator, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, CBRE
Sprawny proces komercjalizacji biurowca Nimbus Office to połączenie doświadczonego inwestora, wysokiej klasy produktu i wyspecjalizowanego doradcy. Zakończenie wynajmu sprawia wiele satysfakcji, ponieważ przez kilka lat naszej współpracy z IMMOFINANZ wypracowaliśmy rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych najemców.
Mariusz Gawarecki, Senior Property Negotiator, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych, CBRE