Warsaw,
14
lutego
2018
|
11:15
Europe/Amsterdam

NOWA OSOBA W DZIALE RYNKÓW KAPITAŁOWYCH CBRE

Do firmy doradczej CBRE dołączył Paweł Rudiak, który objął stanowisko Starszego Konsultanta w Dziale Rynków Kapitałowych. Paweł wesprze zespół inwestycyjny w zakresie rozwoju sektora nieruchomości alternatywnych w tym instytucyjnego sektora mieszkaniowego oraz domów studenckich. Będzie odpowiedzialny za koordynację synergii rynkowych między inwestorami wdrażającymi alternatywne strategie inwestycyjne na terenie kraju oraz deweloperami posiadającymi projekty mieszkaniowe wpisujące się w apetyt inwestycyjny instytucji finansowych. 

Etap dojrzałości jaki osiągnął rynek inwestycyjny w Polsce sprawia, że zaczynamy obserwować wzrost zainteresowania inwestorów alternatywnymi aktywami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma doradcza CBRE zdecydowała się rozwinąć zakres usług zespołu inwestycyjnego w sektorze nieruchomości mieszkalnych oraz domów studenckich. Działanie to ma na celu zapewnić klientom CBRE dostęp do pełnego wachlarza nieruchomości inwestycyjnych w stolicy oraz w głównych rynkach regionalnych.

Paweł, który będzie odpowiedzialny w CBRE za rozwój linii usług dedykowanych nieruchomościom alternatywnym posiada ponad 7 letnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do CBRE Paweł pracował jako Konsultant w dziale Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield, gdzie zajmował się doradztwem transakcyjnym oraz rozwojem rynku mieszkaniowego. Wcześniej pełnił rolę analityka inwestycyjnego w Odysseus Capital Management, gdzie był częścią zespołu, który zajmował się budowaniem instytucjonalnego funduszu mieszkań na wynajem.

Paweł jest absolwentem University of Aberdeen oraz Heriot–Watt University. Lubi podróżować i jest pasjonatem nowych technologii.