09
sierpnia
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

NOWI PRACOWNICY DZIAŁÓW POWIERZCHNI BIUROWYCH

NOWI PRACOWNICY DZIAŁÓW POWIERZCHNI BIUROWYCH
I DORADZTWA BUDOWLANEGO W CBRE W POLSCE

Warszawa, 9 sierpnia 2013 – Firma CBRE informuje o dwóch nowych pracownikach w Polsce.

Rafał Sękowski został Młodszym Negocjatorem w dziale powierzchni biurowych z siedzibą w Krakowie, gdzie będzie odpowiedzialny za negocjacje warunków najmu w imieniu właścicieli nieruchomości i najemców. Do jego obowiązków należeć będzie również monitorowanie rynku nieruchomości biurowych w Krakowie i Polsce południowej oraz zdobywanie nowych klientów.

Rafał Sękowski posiada ponad ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Swoją karierę rozpoczął jako Rzeczoznawca majątkowy w Chicago, gdzie współpracował z największymi instytucjami finansowymi w USA.

Rafał Sękowski studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Finanse i Bankowość oraz Gospodarowanie Nieruchomościami. Posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego i jest członkiem National Association of Realtors, jednej z największych na świecie organizacji pośredników nieruchomości na świecie.

Rafał Sękowski mówi biegle po angielsku, a jego hobby to żeglarstwo, nurkowanie i fotografia.

Dariusz Szulc dołączył do CBRE jako Asystent działu doradztwa budowlanego. W swojej nowej
roli będzie odpowiedzialny za administrację działu, dostarczanie specjalistycznych informacji z
zakresu instalacji budowlanych (ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji), przygotowywanie i aktualizację baz danych oraz wspieranie Dyrektora działu i project managerów.

Zanim dołączył do CBRE, Dariusz Szulc pracował w KMW Engineering Sp. z o.o gdzie był odpowiedzialny za wykonanie dokumentacji powykonawczej dotyczącej wentylacji przemysłowej elektrowni atomowej w Olkiluoto, Finlandia.

Dariusz Szulc pracował również dla Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. jako asystent wsparcia sprzedaży. Był zaangażowany w projekty dotyczące instalacji VRV oraz systemów wody lodowej. Pracując dla pracowni projektowej ART Studio Pan Szulc współpracował przy projektach dotyczących instalacji HVAC (ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji) dla budynków wielorodzinnych i biur.

Dariusz Szulc ukończył Politechnikę Warszawską, Wydział Inżynierii Środowiska o specjalizacji: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Wentylacja.