Warsaw,
27
marca
2018
|
11:00
Europe/Amsterdam

OVH w Aquarius Business House we Wrocławiu

OVH, lider hostingu internetowego w Europie, wynajął prawie 2400 mkw. powierzchni biurowej w budynku Aquarius Business House we Wrocławiu. W transakcji wynajmującego reprezentowała międzynarodowa firma doradcza CBRE, która zajmuje się również zarządzaniem budynkiem.

Aquarius Business House to nowoczesny kompleks biurowy, który oferuje ok. 25 000 mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej. Obiekt dysponuje nowoczesnymi wnętrzami zaprojektowanymi w układzie otwartego planu w zgodzie z najnowszymi trendami zapewniającymi elastyczność aranżacji i wysoki komfort pracy. Atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum Wrocławia zapewnia łatwy dostępem do środków komunikacji miejskiej oraz dworca głównego. Właścicielem budynku jest Azora Europa – hiszpański fundusz private equity działający w regionie CEE od 2007 roku.

Cieszymy się, że możemy powitać w Aquarius Business House firmę OVH, znaną ze swej innowacyjności oraz jakości usług na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy dumni, że wybrali właśnie nasz budynek na lokalizację swojej siedziby we Wrocławiu.
Anna Szelc, fundusz Azora Europa na rynku CEE
Główne atuty Aquarius Business House to lokalizacja w najbardziej popularnej dzielnicy biznesowej i dogodny dostęp do kluczowych linii komunikacyjnych. Ważny jest również wysoki standard wykończenia i możliwość zaaranżowania biura wedle własnych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że nowe biuro zapewni pracownikom OVH maksymalną efektywność i komfort pracy, a firma będzie mogła tu swobodnie kontynuować swój dynamiczny rozwój.
Paweł Boczar, Zastępca Dyrektora, Advisory & Transaction Services, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE

Firma OVH ma swoje oddziały na 4 kontynentach i jest dostawcą usług hostingowych w chmurze nr 1 w Europie i nr 3 w klasyfikacji światowej z ponad 250 000 serwerów dedykowanych, 20 centrami danych w Europie, Azji i Ameryce Północnej, 18 milionami zainstalowanych aplikacji www i globalną siecią światłowodów o wydajności 13 Tbps. Firma obecnie zatrudnia ponad 2000 osób na całym świecie. Sukces OVH jest związany z oryginalnym modelem biznesowym, opartym na innowacji i pełnej kontroli nad usługami, od produkcji serwerów, poprzez wspieranie klientów aż do utrzymywania własnych infrastruktur.