Warsaw,
27
września
2016
|
12:00
Europe/Amsterdam

PIERWSZE CENTRUM HANDLOWE W NOWYM DWORZE OTWIERA SWOJE PODWOJE!

W dniu 7 października 2016 roku Centrum Handlowe Hitw Nowym Dworze Mazowieckim zostanie otwarte dla klientów. Centrum Handlowe Hit będzie pierwszym obiektem handlowym w mieście, na powierzchni 13 000 mkw. zlokalizowane zostały popularne marki odzieżowe oraz punkty usługowe. Najemcy w centrum dobierani byli tak by zapewnić klientom wygodne miejsce do realizacji potrzeb zakupowych. Inwestorem obiektu jest firma NOMAR, proces komercjalizacji przeprowadza firma Mallson Polska, zarządzanie obiektem zostało powierzone międzynarodowej agencji doradczej CBRE.

Otwarcie każdego obiektu jest bardzo ważnym momentem w cyklu życia inwestycji, dlatego też jest tak wyczekiwany. Dla nas kluczową wartością jest mix najemców, który pozwoli mieszkańcom na zaoszczędzenie czasu na zakupy.
Zbigniew Grodzicki, Dyrektor Działu Komercjalizacji i Zarządzania firmy NOMAR

Centrum Handlowe Hit pozwoli na spełnienie większości podstawowych potrzeb klientów, wśród najemców znajdą się popularne marki takie jak: Carrefour – w unikalnej odsłonie, H&M, Rossmann, KiK i Pepco, Diverse, Big Star, Empik, Neonet, Martes Sport. Ofertę produktów dla dzieci reprezentował będzie Smyk, a miłośników pięknych wnętrz przyciągnie Home & You. Centrum handlowe oferować będzie również liczne usługi (jak pralnia i usługi telekomunikacyjne) oraz aptekę i liczne punkty gastronomiczne – w tym niezwykle popularną cukiernię Grycan. Obiekt został wybrany na lokalizację pierwszego w Polsce sklepu Maxi Bazar.

 Piotr Karpiński, Dyrektor w Dziale Asset Services, CBRE
Ta jesień obfituje dla nas w otwarcia, co niezmiernie mnie cieszy z uwagi na fakt, że moment rozruchu obiektu jest bardzo istotny, a więc nawiązanie współpracy właśnie w tym okresie świadczy o najwyższym poziomie zaufania jakim obdarzają nas klienci – mówi Piotr Karpiński, Head od Asset Services CBRE – jestem przekonany, że jakość świadczonych usług, zaangażowanie i doświadczenie zespołu pozwolą na bezproblemowe przeprowadzenie procesu otwarcia.
Piotr Karpiński, Dyrektor w Dziale Asset Services, CBRE