08
sierpnia
2013
|
00:00
Europe/Amsterdam

RECTICEL KOMFORT SNU PRZEDŁUŻYŁ UMOWĘ NAJMU

RECTICEL KOMFORT SNU PRZEDŁUŻYŁ UMOWĘ NAJMU
W PANATTONI PARK ŁÓDŹ SOUTH

Warszawa, 8 sierpnia 2013 – CBRE, największa na świecie firma konsultingowa działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, doradzała firmie Recticel Komfort Snu w procesie negocjacji warunków przedłużenia umowy najmu w Panattoni Park Łódź South. Najemca zajmuje około 21.000 m kw. powierzchni magazynowo - produkcyjnej.


Recticel Komfort Snu to część belgijskiego koncernu Recticel, wiodącego europejskiego producenta pianki poliuretanowej, materacy i stelaży. Firma posiada ponad 100 zakładów produkcyjnych w 28 krajach, a w Polsce obecna jest od 1993 roku.

Panattoni Park Łódź South to nowoczesny obiekt o powierzchni 28.000 m kw., położony przy ulicy Granicznej, przy trasie S1, w pobliżu autostrady A1 w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego.

„Recticel Komfort Snu jest najemcą Panattoni Park Łódź South od pięciu lat. Firma CBRE doradzała Najemcy w procesie negocjacji warunków przedłużenia umowy najmu. Nasz Klient zdecydował się na pozostanie w Panattoni Park Łódź South i dzięki temu zagwarantował sobie dogodne warunki najmu na dłuższy okres. Powierzchnia specjalnie dostosowana do potrzeb Najemcy umożliwia optymalną operację i produkcję, a dogodna lokalizacja Parku jest jego dużą zaletą.” – powiedziała Beata Hryniewska, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w dziale powierzchni magazynowych w CBRE