Warsaw,
18
października
2016
|
12:00
Europe/Amsterdam

VILLA METRO BUSINESS HOUSE – WYNAJMEM ZAJMIE SIĘ CBRE

Do portfolio budynków wynajmowanych przez dział Wynajmu Powierzchni Biurowych CBRE dołączył projekt Villa Metro Business House, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, tuż przy stacji metra Wilanowska. Inwestycja prowadzona jest przez Reform Company 3, oferować będzie 6 700 mkw. powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 8 kondygnacjach.

Villa Metro Business House to nowoczesny projekt biurowy, który będzie oferował powierzchnie biurowe najwyższej klasy. Osiem pięter budynku przeznaczonych zostanie na przestrzenie biurowe, na parterze znajdzie się powierzchnia handlowo-usługowa,w tym punkt gastronomiczny, a w części podziemnej powstanie nowoczesny parking.Inwestycja powstaje przy ulicy Puławskiej 145, lokalizacja gwarantuje bardzo dobrą komunikację z Międzynarodowym Portem Lotniczym im. Fryderyka Chopina, a także z pozostałymi częściami miasta dzięki dostępności środków transportu publicznego: metra, autobusów, tramwajów, parkingu „P+R”. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Dziuba Architekci.

Radosław Pawlak, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE
Villa Metro Business House to inwestycja, która wskazuje na duży potencjał Mokotowa. Pomimo wysokiego nasycenia powierzchnią biurową w tej części miasta, wciąż istnieją obszary gotowe do zagospodarowania. Kwestią kluczową w przypadku nowych inwestycji na Mokotowie jest dostęp do transportu publicznego. Villa Metro Business House to jedna z nielicznych inwestycji, która jest zlokalizowana bezpośrednio przy wyjściach z metra, dodatkowo w bliskiej odległości znajdują się linie autobusowe i tramwajowe, co gwarantuje doskonałe połączenie z pozostałymi dzielnicami miasta.
Radosław Pawlak, Dyrektor, Dział Powierzchni Biurowych, CBRE
Villa Metro to kolejny po Blue City i Blue Office ważny dla naszej grupy projekt w Warszawie – W atrakcyjnej lokalizacji chcemy stworzyć prestiżowy budynek biurowy, będący alternatywą dla zatłoczonego i zakorkowanego głównego centrum biurowego Mokotowa. Dbamy również o ekologię i implementujemy na wszystkich etapach inwestycji nowoczesne technologie, które pozwoliły nam zdobyć dla budynku certyfikat LEED na poziomie Gold.
Yoram Reshef, Prezes Zarządu Reform Company 3