Warsaw,
29
września
2016
|
10:00
Europe/Amsterdam

WYSTARTOWAŁA BUDOWA PODIUM PARK, JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ KOMFORTOWYCH I INNOWACYJNYCH PROJEKTÓW W KRAKOWIE

Rozpoczęto prace budowlane przy jednym z najciekawszych projektów biurowych w Krakowie. Podium Park to kompleks trzech połączonych ze sobą 11-kondygnacyjnych budynków biurowych. Łączna powierzchnia inwestycji to ponad 65 tysięcy mkw. Inwestycję zrealizuje DECON INVESTMENT Sp. z o.o. Komercjalizacją tego projektu zajmie się firma doradcza CBRE.

Podium Park to inteligentny kompleks biurowy. Poza światowej klasy architekturą, najwyższej jakości komfortowymi i funkcjonalnymi powierzchniami biurowymi oraz unikalnymi w skali kraju rozwiązaniami technologicznymi, Podium Park daje również możliwość skorzystania z bogatej i nowoczesnej infrastruktury. Do dyspozycji najemców zaplanowano szereg udogodnień takich jak zielone dziedzińce i tarasy pozwalające na chwilę relaksu na łonie natury, ale również klub fitness, kawiarnię, centrum konferencyjne, centrum medyczne oraz kantyny z bezpośrednim dostępem do zielonych dziedzińców. Podium Park to najwyższy stopień komfortu w absolutnie przyjaznym środowisku.

Podium Park powstaje w Krakowie przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Izydora Stella-Sawickiego, w bliskiej odległości do dużej ilości udogodnień i terenów sportowo-rekreacyjnych oraz do przystanków tramwajowych
i autobusowych jak i położonej zaledwie 150 m od projektu obwodnicy. Taka lokalizacja gwarantuje przyjazną atmosferę, ale również brak korków i nieskrępowany dostęp do każdego miejsca w mieście, a co więcej do wszystkich ważniejszych ośrodków biznesowych w kraju.

Podium Park prowadzi proces certyfikacji BREEAM na prestiżowy poziom Excellent lub Outstanding, propagując i wspierając ekologiczny styl życia między innymi poprzez udostępnienie wszystkim swoim najemcom wypożyczalni ekologicznych samochodów, ponadstandardowej ilości stanowisk ładowania samochodów elektrycznych oraz szerokiej gamie udogodnień dla rowerzystów.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji jest firma CBRE. 

Kamil Tyszkiewicz, Dyrektor, Dział Powierzch Biurowych, CBRE
Poza Warszawą, Kraków charakteryzuje się największą podażą nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce (832 tyś. mkw.). W związku z dużą aktywnością najemców z sektora BPO/SSC, budynki powstające obecnie w Krakowie prześcigają się w jakości i zaawansowaniu technologicznym. Nie mamy wątpliwości, iż rozwiązania zaproponowane przez Podium Park spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a projekt szybko odniesie sukces i zapełni się prestiżowymi najemcami, którzy docenią jego jakość i unikalność.  
Kamil Tyszkiewicz, Dyrektor, Dział Powierzch Biurowych, CBRE